FOIL ISRAEL

פויל ישראל

אנו יבואנים ומשווקים בלעדיים בישראל של חברת גלישת הפויל והווינג פויל   ARMSTRONG FOILS

ארמסטרונג פויל הניו-זילנדית היא יצרנית ציוד קצה בתחום פויל\גלישת פויל\ווינג פויל המובילה בעולם. מה זה אומר ציוד קצה?  התשובה היא פשוטה, ארמסטרונג היא חברה שמייצרת את הציוד המתקדם ביותר וברמה הגבוהה ביותר. ארמסטרונג אינה מכוונת למכור כמויות ובזול, אלא רק את הטוב ביותר בכל המוצרים שאותם הם מציעים. בארמסטרונג שמו דגש על השקעת רוב המשאבים לנושא המחקר, פיתוח והייצור עם מוטיב מוביל שעליו החברה מתבססת – ללא פשרות – לא מתפשרים וחוסכים בכדי לייצר ציוד זול, ההיפך הוא הנכון, הציוד של ארמסטרונג יקר מהמתחרים בגלל שהוא מיוצר מהחומרים הטובים ביותר – כמו טיטניום – ברגים, שייבות ולאורכה של ליבת ה – Fuselage, קרבון מלא על כלל חלקי הקרבון, שהם כל חלקי הפויל, בנוסף גלשנים המתקדמים ביותר בעולם – קלים וחזקים ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק. כל המוצרים של ארמסטרונג נבדקים על ידי גולשי על מרחבי העולם לפני שיוצאים למכירה בעולם. תוכלו לקרוא על כל מוצר בדף הספציפי שלו ובקישורים המצורפים. ארמי מייסד החברה מביא איתו ניסיון וידע לאורך כל חייו מתחום השייט, משם הגיע הפויל ופותח לתחום הגלישה. בשיתוף פעולה עם קבוצת מומחים בתחום הצליחו יחד ליצור מוצרים ברמה שאינה משתווה למתחרים בתחום. החברה משקיעה בחומרים ברמה הגבוהה ביותר, לא ניתן למצוא מוצר שאינו שואף לשלמות. רצועות גלישה יחודיות, ערכות פויל, כנפי פויל, ווינג, גלשני ווינג, סאפ, קייט המתקדמים ביותר. אל תבזבזו עוד רגע נוסף בעיסוק ספורטיבי אחר, אין צורך בניסיון מקדים בגלל שכולם הם מתחילים בענף גלישת הפויל.

תמיכה מקוונת

צרו קשר עכשיו בכל שאלה מקצועית

משלוח חינם

משלוח חינם בהזמנה מעל ₪500

אחריות

אחריות לשנה לפי חוקי החברה

עיצוב מתקדם

עיצוב יוצר איכות

חווית גלישה מושלמת

ארמסטרונג פויל ישראל

ישנם כמה יתרונות\תכונות לפויל של ארמסטרונג:

  1. מערכת הפויל של ארמסטרונג מעוצבת עם גמישות ריאקטיבית דינמית מובנית, כלומר הגלישה חלקה ויציבה יותר מרוב הפויל האחרים בשוק.
  2. כל החלקים של ארמסטרונג מודולריים כך שכל הכנפיים העתידיות וכל חלקים יהיו ניתנים להחלפה. זאת אומרת שציוד שלכם מוגן לעתיד ואין צורך לחשוש מציוד חדש שיצא ולא יתאים לציוד שכבר קניתם. ארמסטרונג רוצים שהלקוחות שלהם יפתחו את הכישורים שלהם עם הפויל ויקבלו חלקים מתקדמים יותר ככל שאתם מתקדמים.
  3. ההבדל העיקרי בין הציוד של ארמסטרונג לשאר, הוא שהציוד של ארמסטרונג יחזיק מעמד לשנים רבות במצבו הראשוני. בארמסטרונג לא משתמשים באף סגסוגת מכיוון שסגסוגות ביסודן הן חומרים שלא מתאימים לשימוש במים – בגלל קורוזיה גלוונית חזקה, גם מערכות החיבור של ארמסטרונג וחלקי הטיטניום נמצאים ברמה אחרת ביחס למותגים אחרים.
  4. פחמן וטיטניום – הפויל של ארמסטרונג מכיל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הזמינה בשלב זה.

 לקוחות חוזרים ואומרים שהפויל של ארמסטרונג קל במיוחד למתחילים להתחיל וללמוד מהר בספורט הפויל.

גלישת פויל לכל סוגיה היא העתיד של הגלישה והעתיד כבר כאן. מכיוון שהחיכוך של הגלשן עם המים כבר אינו מגבלה, קל יותר לגלוש לאורך זמן בהשקעה נמוכה של אנרגיה. התחום מיועד לכולם בכל בגילאים. הפויל כבר איתנו יותר ממאה שנים, תחום גלישת הפויל לא הצליח להיכנס לתודעה לאורך השנים, התפנית חלה סביב 2016, עם התקדמות מהירה והתפתחות של הטכנולוגיה בספורט. Armstrong Foils התקדמה צעד אחד קדימה ומקמה את עצמה כחברה המובילה בכל אספקט. כל פרט מדויק להפליא, תכנון מחושב, מחשבה קדימה על המוצר ובמיוחד על הגולש, המוצרים ברמה כל כך גבוהה שהערך שלהם שומר על עצמו לאורך השנים וחווית הגלישה היא מושלמת.

error: Content is protected !!